Nabídka:

 

Apartmány:

- Istrie

- Kvarnerská riviéra a ostrovy

- Severní Dalmácie

- Střední Dalmácie

- Jižní Dalmácie

- Zvláštní nabídka

- Luxusni vily s bazénem *

- Yacht Charter

- Cykloturistika

 - Last minute
 - Online rezervace
 - Pokoje

- Nemovitosti

- Pronájem do fixu

- O nás

 - Kontakty

- Cenik

- Chorvatsko

- Gastro nabídka

- Národní parky

- Vylety

 - Podmínky
 - Domácí řád a pravidla
 - Drobné rady

- Svet

- Kniha návštěv

- Tvroba stránek

- Mapa stránek

 - Kontakty
 
 

Split - Sveti Duje

Stranice izradio - Davor Krtalič - Dalmatinac

Nejlepší dovolená pro Vás.

NP Krka

CHORVATSKO - Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - Apartmány - Nejlepší ceny!

HR    CZ    EN    DE    IT

  Nabídka / Rogoznica - Riviéra Šibenik

 

Rogoznica: Apartmány

Kategorie: 3 hvězdičky ***

Majitel apartmánu hovoří: EN, DE

Pronajímáme: 5 Apartmány, 8 Pokojů

Šifra: DK-Rogoznica-03

Popis objektu a okolí

Vzdálenost od moře  10 m
Vzdálenost od pláže  10 m
Vzdálenost od centra 0 m
Vzdálenost od obchod  0 m
Vzdálenost od restaurace  50 m
Typ pláže: oblázková Ano

Parkoviště

Ano

Domácí mazlíčci* na dotaz

Ano
Možnost využití grilu Ano
Vybavená kuchyňka Ano
Koupelna Ano
Klimatizace* Ano
Terasa Ano
Výhled na moře Ano
TV  Ano
Satelit  Ano
Telefon Ne
Topení Ano

Dodatečné informace a rezervace:

Poznámka:
*
Vila je vzdálena 10 m od moře, k první oblázkové pláži je to 120 m.
*Klimatizace.
*Parkoviště se nachází ve dvoře.
*Apartmány - 10 m od pláže.

Severní Dalmácie - Riviéra Šibenik - Panoráma Šibenik

Riviéra Šibenik – souostroví se skládá z 249 ostrovů ostrůvků, toto souostroví je perlou turistické nabídky v této oblasti s velkým počtem překrásných míst včetně bohatého výběru kulturních a historických památek.
Národní parky: Krka 72 km protéká směrem k moři a vytváří mnohočetné vodopády, kaskády a jezera: Miljacka, Manojlovac, Bilušič buk, Roški slap a Skradinski buk. Kornati se rozkládají na povrchu asi 220 km2 a celkem 89 ostrovech.

Letoviska patřící do riviéry Šibenik jsou: Pirovac, Tisno, Tribunj, Vodice, Srima, Brodarica, Žaborić, Grebaštica, Šparadići, Primošten i Rogoznica.

Šibenik kromě městské pláže má k dispozici pro své hosty ještě upravenou pláž turistického komplexu Soláris, jsou zde restaurace, obchody, sportovní terény na volejbal, různá hřiště, možnost zapůjčení plážových a vodních rekvizit.

V letovisku Vodice je známá oblázková pláž Plava pláž, která je pěkně upravena, je dlouhá 4 km a propojuje Vodice a Tribunj. Kromě této hlavní pláže je zde i několik menších oblázkových pláží. Na této hlavní pláži je během letních měsíců organizována škola potápění, v letovisku Tribunj pak můžete vyzkoušet podvodní foto-safari.

Grebaštica, Brodarica a Žaborič nabízí svým návštěvníkům především oblázkové pláže, malé zálivy, dále pak skalnaté a betonové pláže. Letovisko Závlače je známé léčivým blátem. 

Rogoznica má několik pláží, hlavní městská pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti. V Primoštenu se podél pobřeží s mnoha restauracemi a obchody táhne městská oblázková pláž a procházkou podél moře můžete dojít k opuštěné skalnaté pláži. 

Ostrovy patřící k riviéře Šibenik: Kornati, Zlarin, Prvić, Kaprije, Žirje, Obonjan, Kakan, Krapanj a Murter. 

Šibenické ostrovy jsou oázou klidu, kde můžete strávit dovolenou uprostřed krásné přírody a užívat ve vůni mediteránských rostlin a moře. Je zde možnost sportovního vyžití a rybolovu, vodních sportů, potápění . Moře je křišťálově čisté.

Město Šibenik je kulturní a administrační středisko. Ve městě se nacházejí nejrůznější kulturní instituty, muzeum archeologické, etnografické, galerie, přírodovědný archiv, městská knihovna, Institut na ochranu kultury a přírody, Šibenická konzervatoř, divadlo, Mezinárodní dětský festival, Galerie Sv.Krševana, Vedení Národního parku Krka a Šibenický pěvecký sbor Kolo (z roku 1899). 

Město Šibenik – staré městské jádro je obehnáno kamennými hradbami s pevnostmi – je to památka a bouřlivou minulost. Město Šibenik existuje již deset století.

Počasí je mediteránské s poměrně vysokými letními teplotami, vane zde mírný vítr zvaný maestrál, který vane od moře směrem k pevnině. V zimě je dost srážek, léto jsou převážně suchá. Vegetace je mediteránská. 

Šibenik nabízí svým návštěvníkům kulturní léto, kdy si můžete poslechnou koncerty skupin, ale i klasické hudby na městském náměstí.

Město Šibenik má důležitou dopravní polohu, kromě silniční dopravy je zde i železniční, která vede směrem do 
Zagrebu, ale i do Splitu. Letecká doprava zde funguje z letiště Split v Kaštelima - je to 45 km nebo z letiště 
Zemunik - 50 km od Šibeniku. Je zde i nová kvalitní silnice Dalmatina.

Severní Dalmácie - Riviéra Šibenik - Panoráma Rogoznica

Severní Dalmácie - Destinace Rogoznica

Rogoznica j obec a zároveń přístav ve stejnojmenné zátoce 25 km jižně od Šibeniku a 8,5 km od Primoštenu. Základní obživou je zde rybolov, zemědělství a turistika. Obec leží na poloostrově, kdy si to byl ostrůvek Kopara a v druhé polovině XIX. století byl spojen s pevninou umělým násypem. Tento násyp zátoku dělí na východní a západní část. Rogoznica nabízí svým návštěvníkům klidný pobyt bez hluku moderního života.

V Rogoznici se nachází nejlepší plachetnicový přístav na Jadranu - Marina Frapa, která leží v zátoce Rogoznica a tím je jedna nejbezpečnějších Marin severně od přístavu Ploča.

Rogoznica byla osídlena již v době antické. Je zde kostel z roku 1615 , který byl v XIX.st. přestavěn. Na vršku obce se nachází zbytky pevnosti, kterou vybudovali Francouzi v roce 1809. Nachází se zde kostel Sv. Nikola a Ivana Trogirského, - středověká dalmatinská architektura.V roce 1993 – 96 je zde vybudován umělý záliv pro marinu.

Šibenická riviéra má dlouhé členité pobřeží s velkým počtem malých zátok. Některé ze zátok jsou zastrčené a proto de najdete ideální klid uprostřed panenské přírody.

Rogoznica má přírodní fenomén významný především pro turisty. Na poloostrově Gradina leží jezero Zmajevo oko, které má mořskou vodu. Jezero má nepravidelný tvar, je hluboké 15 m a velké 5.300 m2. V bezprostřední blízkosti tohoto přírodního fenomenu se nachází Marina Frapa, kde je možné ukotvit až 400 lodí.

Hlavní místní pláž je oblázková s dlouhým mělkým vstupem, je vhodná pro děti, dále jsou zde pláže betonové i kamenité, nachází v části, kde je hustý borovicový háj. Duch Mediteránu je zde cítit na každém kroku - husté borovicové háje, pěkně upravené pláže a bezvadná poloha, to vše je velice lákavé především pro turisty. Kromě koupání se turisté v letní sezoně mohou pobavit i na různých kulturně-zábavných akcích. Jedna z nejznámějších akcí je Robotnička fešta (první sobota v srpnu) a Rybářská noc. Je zde možnost využít i vodní sporty, v Rogoznici najdete i mnoho malých zátok, kde se můžete koupat. Rogoznica je letovisko, které má k dispozici poštu, lékařskou ambulanci a obchody. Je to ideální místo pro strávení dovolené jak rodinné, tak i dovolené s přáteli.

Turistická agentura Davor Krtalič - Dalmatinac

Popis a fotografie apartmanů! Nabídka apartmánů - Šibenská riviéra - letovisko Rogoznica

D

K

Vila leží v centru Rogoznice, 10 m od moře. Dům má přízemí, ve kterém se nachází služební prostor Market, dále pak má dvě patra a podkroví. Dům je vzdálen 120 m od první oblázkové pláž. Z terasy i z apartmánů je překrásný výhled na moře i na město. K dispozici je 5 apartmánů a 8 pokojů - celkem 42 lůžek.

Popis apartmánů:

.
Apartmány A1 i A2 pro 2+2 osob, nachází se v I. a II. patře, v západní části domu. Apartmán má 38 m2, pokoj se dvěma lůžky, WC,chodbu, TV, kuchyň, jídelnu a lůžko pro dvě osoby v jedné místnosti 16 m2. Apartmán má výhled na moře a terasu 9 m2 (stůl). Výhled na moře a na pláž.
Apartmány A3 a A5 pro 5 osob se nachází ve východní části domu. Apartmán má 42 m2, dvě ložnice, jeden pokoj má 2 lůžka, druhý pokoj má 3 lůžka, mini kuchyň, WC, TV, klimatizaci. Balkon 12 m2. Výhled na moře a na pláž.
Apartmány A4 pro 5 osob se nachází v přední části domu, má 60 m2, má dvě ložnice, jeden pokoj má dvě lůžka, druhý pokoj má 3 lůžka, místnost 9 m2, kde se nachází stůl, mini kuchyň, WC, TV, klimatizace, terasu 30 m2 s překrásným výhledem na moře.

Popis pokojů:

 
Pokoje 1, 2, 5, 6
Pokoje se nacházejí ve východní části domu. Pokoje jsou dvoulůžkové s manželským lůžkem a skříní. Pokoje mají toaletu a předsíňku. Každý pokoj má balkon s výhledem na druhou část domu a malým výhledem na moře.
Pokoj 4
12m 2, nachází se v přední části domu, má výhled na moře. Pokoj 2 má dvě odvojená lůžka, skřín a toaletu, terasu 10 m2.
Pokoj 8
12 m2, nachází se v přední části domu, má výhled na moře. Pokoj má manželské lůžko, skříň, toaletu, terasu 10 m2.
Pokoje 3, 7
2+1 - nachází se v přední části domu. Každý pokoj má manželské lůžko a jedno dodatečné lůžko, skříň, předsíňku s ledničkou, toaletu, terasu 10 m2.

Parkoviště se nachází ve dvoře.

Fotografie: dům, apartmány, zahrada, pohled z terasy na moře a na město, parkoviště, pláže

Fotografie: dům, apartmány, zahrada, pohled z terasy na moře a na město, parkoviště, pláže

Fotografie: dům, apartmány, zahrada, pohled z terasy na moře a na město, parkoviště, pláže

D

K

 

 Cenik: Na dotaz
.

*Pobytová taxa není zahrnuta v ceně ubytovaní a činí 1 na dospělého a den, děti do 12 let taxu neplatí, děti 12 – 18 let 50 % z uvedené ceny.
*Klimatizace: 5 na den. *Domácí mazlíčci: na dotaz.
*Za rezervaci ubytování, které je kratší než 7 nocí se cena zvyšuje o 30%.
*Nástup do apartmánu od 14,00 hodin, apartmán je třeba uvolnit do 10 hodin.
 

*Host po příjezdu skládá vratnou kauci 100 Eur, která slouží jako záloha na případnou škodu, pokud bude apartmán v pořádku předán zpět, tato záloha se vrací.
*Závěrečný úklid: platí s 20 - 50 , provádí se po odjezdu hostů. *Je třeba si pročíst domovní řád a pravidla: Pravidla!

Pošlete si dotaz! / Šifra: DK-Rogoznica-03 Více informací o cenách ubytování - co cena obsahuje?
Dodatečné platby.
Info!

*Sleva z ceny ubytování: dle dohody

 
D

K

Šibenik - Riviéra Šibenik

Šibenik je jedno z nejlepších měst na Mediteránu, postaveno na soutoku řeky Krka s mořem.

Šibenik – navštivte a přivezte si na památku:

Šibeničkou katedrálu – Katedrála Svatého Jakova, stavba goticko – renesančního stylu, které dílem vybudovali Juraj Dalmatinec a Nicola Firentinac, chráněna UNESCO (od roku 2001).

Trg (Náměstí) Republike Hrvatske (kdysi Plathea Communis) , jedno z nejlepších náměstí v Evropě s Městskou radnicí 
a Katedrálou sv. Jakova Tvrdjavu (Pevnost) sv. Mihovila – z 11. století, dnešní vzhled pochází ze 17. a 18. století, nabízí výhled na celé město.

Městskou radnici, Kneževu palaču (palác), muzeum města Šibenik, divadlo, klášter a kostel Sv.Frane, klášter a kostel Sv. Luce, kostel Sv. Lovre, kostel Sv. Duha a Sv. Nikoli, kostel Sv. Križa, kostel Sv. Dominika, kostel Gospe, kostelík Všech Svatých, kostel Sv. Grgura (muzeum), kostel Sv. Barbary (muzeum), kostel Sv. Krševana (galerie) a další paláce.

 

Mezinárodní dětský festival

Důležitou chorvatskou kulturní manifestací se stal Mezinárodní dětský festival, který byl poprvé pořádán v roce 1958 jako iniciativa několika milovníků dětského umění a postupně nabral veliký mezinárodní význam.
Orientace programu se nachází nejen v Šibeniku, ale po celém Chorvatsku i v ostatních místech světa.
Koncepce a humanitární cíl Festivalu tak mají podporu UNICEF a UNESCA, ochranu Předsedy Cgorvatské republiky.
Letní varhanická škola (Ljetna orguljaška škola) v druhé polovině srpna.
Festival je členem FIDOF, UNIMA a ASSITEJ.

Šibenik nabízí bohaté kulturní vyžití. Šibenické léto (Šibensko ljeto) jako festival kultury a zábavy, v jehož rámci se konají koncerty vážné i lidové hudby se konají na různých atraktivních místech města (otevřené scény na náměstích, pevnost sv.Mikuláše v průlivu sv.Antonína, katedrála sv.Jakuba, pevnost sv.Michala).

 Známí Šibenčané

Nikola Tavelić 
Antun Vrančić 
Faust Vrančić 
Juraj Šižgorić, pjesnik 
Juraj Šižgorić, biskup 
Juraj Ćulinović 
Juraj Dalmatinac 
Julije Skjavetić 
Simo Matavulj 
Ivan Lukačić 
Ivo Brešan 
Vinko Brešan 
Goran Višnjić 
Arsen Dedić 
Dražen Petrović 
Nicolo Tommaseo 
Tonko Ninić 
Vice Vukov 
Ivo Patiera 
Špiro Guberina 
Aleksandar Ale Guberina 
Maksim Mrvica 
Branko Bubica 

Dražen Petrović

Goran Višnjić

Maksim Mrvica

 

 

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! / Turistická agentura Davor Krtalič - Dalmatinac

 

 .